loading.gif
mobile-banner-bg

AK Gençlik “Türkler Geliyor” Filmini İzledi

...
01 Şubat 2020 - Cumartesi

AK Parti Gaziosmanpaşa Gençlik Kolları Teşkilatı, vizyona giren “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” filmini izlemek üzere sinema salonundaydı.

AK Parti Gaziosmanpaşa Gençlik Kolları Teşkilatı, vizyona giren “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” filmini izlemek üzere sinema salonundaydı.

AK Parti Gaziosmanpaşa Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Merve Ceyhan, Ferhat Gençler, Osman Sarı, Mahalle Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle teşkilat mensuplarımız “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” filmini İsfanbul Cinemaximum Sinema salonunda birlikte izlediler.

AK Parti Gaziosmanpaşa Gençlil Kolları Başkan Yardımcısı Osman Sarı "Türkler Geliyor, Adaletin Kılıcı" filmini teşkilat mensubu arkadaşlarımız ile birlikte izledik. Yapımcı Mehmet Bozdağ'ı ve oyuncu kadrosu ile emeği geçen herkesi kutluyor, vatandaşlarımızı bu başarılı filmi izlemeye davet ediyoruz.

FİLMİN KONUSU

İstanbul’un fethinin ardından hedefini Roma olarak belirleyen Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa’daki kararlı ilerleyişini, sultana ölümüne bağlı en seçkin savaşçı birlikleri olan Akıncıların hikâyeleri üzerinden ele alıyor. Dünyanın gördüğü en barbar krallardan biri olan ve tarihe Bogomil (Boşnak) katliamını başlatan Sırp Kralı olarak geçen Lazar, Osmanlılara karşı Katolik dünyası ve Papa’yla ittifaka girince Fatih’in Akıncıları Lazar’ın planlarını bozmak için harekete geçerler ve başarırlar.